Video: Tottenham-City, Lo Celso futet në fushë dhe shënon menjëherë

21 Nëntor 2020
20:01
Denis Hakanaj

Tottenham ka dyfishuar avantazhin ndaj Manchester City-t.

Goli i dytë është realizuar nga Lo Celso në minutën e 65-të.

Argjentinasi është aktivizuar në vend të Ndombele dhe ka shënuar menjëherë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit