RUSI 2018

Video / Trent-Alexander Arnold shënon gol ëndrrash në stërvitje

Shumica e njerëzve nuk duan të bien shumë në sy gjatë seancës së parë stërvitore por Alexander-Arnold duket qartë se nuk është një prej tyre.

19-vjeçari ka kaluar një sezon fantastik te Liverpool, duke merituar edhe grumbullimin në Kupën e Botës.

Dhe gjatë seancës stërvitore ai ka treguar pse e meriton të jetë pjesë e ekipit.

Më poshtë hidhini një sy kësaj bukurie:

Më shumë nga RUSI 2018