Video / Valencia dyfishon rezultatin!

25 Maj 2019
21:39

Valencia vazhdon të dominojë finalen ndaj Barcelona-s dhe ka dyfishuar rezultatin në minutën e 33-të të ndeshjes. 

Pas një tjetër aksioni të bukur , ishte sulmuesi i përfaqësueses spanjolle Rodrigo ai që ka shënuar golin e dytë me një goditje me kokë nga shumë pranë porte. 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit