Video: Verona ndëshkon Inter-in, Lazovic turpëron Skriniar-in

9 Korrik 2020
21:55
Denis Hakanaj

ka nisur me gol Verona-Inter, ndeshje e vlefshme për javën e 31-të të Serisë A.

Kanë qenë vendasit ata që kanë kaluar në avantazh pas vetëm dy minutash me Lazovic.

Mesfushori i verdhebluve ka lënë në vend Milan Skriniar dhe ka mposhtur Handanovic me një goditje të bukur.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit