Video: Vidal kalon në avantazh Barçën ndaj Valladolid

11 Korrik 2020
19:51
Denis Hakanaj

Barcelona ka gjetur golin e avantazhit ndaj Valladolid nënutën e 15-të.

Autori i goli ka qenë Arturo Vidal.

Mesfushori kilian ka marrë një pasim të zgjuar nga Messi dhe ka shënuar mejë të djathtë të fuqishme.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit