Video: Vllaznia ndëshkon Tiranën, gabimi i Vangjelit i jep mundësinë Markut të shënojë!

21 Nëntor 2020
17:21
Eraldo Harlicaj

Vllaznia ka gjetur golin kundër Tiranës në minutën e 26′. Ekipi kuqeblu gjeti rrjetën me anë të Herald Markut. Ky i fundit ktheu në gol një penallti të akorduar nga kryesori Jorgji. Vangjeli gaboi duke ndërhyrë gabimisht ndaj Da Silves. Braziliani nuk u mendua dy herë dhe ra në fushë duke shfrytëzuar ndërhyrjen e lojtarit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit