VIDEO: Zhbllokohet Bayern, Lewandowski thyen mbrojtjen greke!

6 Nëntor 2019
20:23

Bayern Munchen është zhbllokuar më në fund, teksa në minutën e 69-të ka kaluar në avantazh ndaj Olympiacos. Pas shumë këmbënguljeve dhe rasteve të bavarezëve, ka qenë i zakonshmi Robert Lewandowski, i cili ka devijuar topin drejt rrjetës, duke çuar në festë tifozët e tij.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit