Vjen goli dhe fitorja e parë, Laçi zhbllokohet në Shkodër

Kategoria Superiore

Vjen goli dhe fitorja e parë, Laçi zhbllokohet në Shkodër

17 Tetor 2016
15:51
Alfred Lleshi
17 Tetor 2016
15:51
Alfred Lleshi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera