Futboll

Vjet u ble dhe u huazua, tani është i pari që fillon stërvitjen te Bayern

Serge Gnabry është rikthyer të stërvitet me Bayern Munich në prag të sezonit të parë të plotë me klubin.

Ish-lojtari i Arsenal nënshkroi me bavarezët më 2017 nga Werder Bremen por është huazuar te Hoffenheim menjëherë pas firmës.

Dhe ditën e diel, ai ka nisur fazën përgatitore me gjigantët e Bundesliga-s teksa do të mundohet të bindë trajnerin e ri Niko Kovac në mënyrë që të luajë sa më shumë këtë sezon në Allianz Arena.

Bayern postoi një video të shkurtër të 22-vjeçarit në qendrën stërvitore, i vetëm duke u stërvitur.

Më shumë nga Futboll