Vllaznia s’përmbahet, shkatërron Apoloninë në 21 minuta (Video)

18 Prill 2021
13:50
Denis Hakanaj

Vallaznia ka hipotekuar tri pikët kundër Apolonisë në 45 minutat e para.

Shkodranët kryesojnë 3-0 falë tre golave të shënuar në harkun e 2 minutave.

Da Silva ka zhbllokuar ndeshjen në minutën e 15-të, Dilaver ka dyfishuar në të 23-ën dhe Hoxhaj ka trefishuar në të 34-ën.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit