Vllaznia “zhbllokohet” kundër Kastriotit dhe ngjitet në vendin e tretë (Video)

20 Nëntor 2021
18:49
Denis Hakanaj

Vllaznia është kthyer te fitorja në kampionat pas dy humbjeve dhe një barazimit të marra në tri javët e mëparshme të Superiores.

Kuqeblutë kanë mundur në shtëpi 3-1 Kastriotin dhe janë ngjitur përkohësisht në vendin e tretë me 13 pikë.

Një fitore që është siguruar në harkun e tetë minutave në pjesën e parë.

Aralica (10′) dhe Hoxhaj (18′, 57′) kanë shënuar për vendasit, ndërsa Ajazi (78′) për miqtë.

Standings provided by SofaScore LiveScore

Lajme të tjera

Lajmet e fundit