Wanda çmend ndjekësit me një fotografi dhe një frazë…

5 Gusht 2020
19:53
Telesport

“Mund të mos kesh nevojë për gjë tjetër”.

Wanda Nara ka postuar një shkrepje të re në profilin e saj në Instagram.

Gruaja dhe menaxherja e yllit të PSG, Mauro Icardi, ka publikuar një fotografi me rroba banje.

Një pozë me një dekolte marramendëse, që ka tërhequr menjëherë vëmendjen e ndjekësve të argjentinases.

View this post on Instagram

Puede ser que no te haga falta nada mas

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi) on

Lajme të tjera

Lajmet e fundit