Wanda Nara nuk heq dorë nga vesi, publikon sërish foto “hot”

26 Nëntor 2020
16:08
Gentian Spiri

Wanda Nara nuk heq dorë kollaj nga fotot hot.

Bashkëshortja dhe menaxherja e sulmuesit argjentinas të PSG-së, Mauro Icardi, ka postuar të tjera foto provokuese.

Përmes një veshje dekolte, ajo ka treguar edhe një herë hiret e saj nga shtëpia.

Kohët e fundit, Wanda Nara ka piblikuar mjaft foto të tilla “të nxehta”, që tregojnë se ajo ka gjetur një mënyrë të mirë për të kaluar karantinën në Francë.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit