Wanda Nara tërbon fansat, foto “topless” në pishinë

17 Maj 2021
10:21
Gentian Spiri

Dy foto që kanë tërbuar fansat, që kanë mbajtur frymën duke parë sërish hiret e Wanda Nara, bashkëshortes së sulmuesit të PSG-së, Mauro Icardi.

Ajo ka postuar dy foto nga pishina në shtëpinë e saj në Paris, njëra prej të cilave “topless”, duke treguar pjesën e vitheve dhe duke i lënë pak vend imagjinatës.

“Showgirl” i ka vënë në vështirësi fansat e saj, duke u kërkuar se cilën prej fotove preferojnë më shumë. Një zgjedhje e vështirë edhe pse ajo pa sutjena duket favorite…

Lajme të tjera

Lajmet e fundit