Wijnaldum zbulon prapaskenën me Pochettino-n dhe arsyen pse zgjodhi PSG-në

22 Korrik 2021
19:16
Denis Hakanaj

Gjatë konferencës për shtyp të prezantimit, mesfushori i Paris Saint-Germain, Wijnaldum, ka folur për Mauricio Pochettino dhe ka zbuluar një prapaskenë:

“Mauricio Pochettino më ka kontaktuar edhe kur ishte te Tottenham, kështu që kisha folur shumë me të më përpara”, ka thënë holandezi.

“I gjithë klubi më ka bërë të ndihem se më donte me të vërtetë, kjo ka luajtur një rol të rëndësishëm në vendimin tim”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit