Ylli francez nuk rinovon: Atletico, Newcastle dhe Milan vihen në lëvizje

23 Nëntor 2021
17:41
Denis Hakanaj

Aventura e Alexandre Lacazette me fanellën e Arsenal duket se ka mbërritur në fund.

Sipas The Sun, Topçinjtë nuk kanë ndërmend të rinovojnë kontratën e sulmuesit, i cili mund të largohet që në merkaton e janarit.

Në gjurmët e francezit, përveç Newcastle dhe Atletico Madrid, duket se është edhe Milan-i.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit