Ylli i Premier League ndryshon menaxher, Bayern “fërkon duart”

7 Tetor 2021
18:12
Denis Hakanaj

Timo Werner ka ndryshuar zyrtarisht menaxher, duke u bërë pjesë e agjencisë së Volker Struth, i cili është shumë i lidhur me Bayern Munich, që mund të jetë skuadra e ardhshme e sulmuesit të londinezëve.

“Nuk e kam zgjedhur atë si menaxher të ri sepse ka disa lojtarë dhe trajnerin (Nagelsmann) të Bayern-it, por për të patur një perspektivë të re për karrierën time”, ka thënë Werner nga grumbullimi i Gjermanisë.

Megjithatë, lojtari ka pranuar se nuk është i lumtur me situatën te Chelsea:

“Nuk mund të jem i kënaqur nëse nuk luaj, por me këtë nuk dua të them se dua të largohem në janar. Do të pres të shikoj se çfarë do të ndodhë deri në fund”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit