Ylli i Serisë A përgatit lamtumirën, e duan Milan, Napoli dhe Atletico Madrid

26 Nëntor 2021
14:15
Denis Hakanaj

Andrea Belotti do të largohet nga Torino në fundin e sezonit: sulmuesi italian nuk ka ndërmend ta rinovojë kontratën që është drejt skadencës.

Shumë skuadra janë gati të vihen në gjurmët e tij, nga Milan te Napoli, duke kaluar nga Fiorentina.

Për “Gjelin” interesohet edhe Atletico Madrid.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit