Ylli kërkon shtëpi në Barcelonë, tifozët e katalanasve mund të ëndërrojnë

4 Maj 2021
15:36
Denis Hakanaj

Memphis Depay kërkon shtëpi në Barcelonë, sipas Mundo Deportivo.

Holandezi është drejt skadencës së kontratës me Lyon dhe duket se nuk ka ndërmend të rinovojë më klubin francez.

Me konfirmimin e mundshëm të Ronald Koeman, ka shumë mundësi që sulmuesi holandez të transferohet te katalanasit sezonin e ardhshëm.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit