Zbardhet shpërndarja në vazot e Champions-it: E pëson Real dhe Atletico Madrid, ferr për Interin

Champions League

Zbardhet shpërndarja në vazot e Champions-it: E pëson Real dhe Atletico Madrid, ferr për Interin

02 Qershor 2019
12:52
Artan Drazhi
02 Qershor 2019
12:52
Artan Drazhi

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera