Zbulimi befasues i Kyrgios: Një herë në javë bëj seks me…

23 Maj 2020
16:38
Denis Hakanaj

Gjeniu rebel Nick Kyrgios nuk humb rast për të qenë në qendër të vëmendjes edhe gjatë karantinës.

Tenisti australian ka bërë një tjetër deklaratë të bujshme gjatë një interviste të dhënë për Ole.

“Qëkur jam beqar bëj seks një herë një javë me tifozet e mia”, ka thënë ai.

“Kur janë vajza  të bukura që vijnë nga lindja e Europës, më vjen t’u them ‘merr gjysmën e të ardhurave të mia’”, ka shtuar Kyrgios.

Deklarata që duhet të shkaktonin një stuhi polemikash për ata që nuk e njohin personazhin.

E vërteta është se tenisti australian nuk përdor kurrë filtra dhe thotë gjithmonë atë që mendon. Një cilësi që mund të kthehet shpesh në një defekt.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit