Zbulimi i Ligue 1 injoron Juventus-in dhe PSG-në, zgjedh Real-in

31 Maj 2020
18:16
Denis Hakanaj

Sipas AS, Eduardo Camavinga, talenti i Rennes, duket se ka zgjedhur Real Madrid për të ardhmen e tij.

“Adhruon klubin e Zidane”, kanë bërë të ditur përfaqësuesit e tij.

Lojtari ndiqet edhe nga Juventus dhe Paris Saint-Germain, që duket se do ta humbin garën me Los Blancos.

Rennes e vlerëson 50 milionë euro.

Mesfushori 17-vjeçari e ka mbyllur sezonin me 36 ndeshje në të gjitha kompeticionet, duke shënuar një gol.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit