ZBULOHEN SHIFRAT! Mourinho-Roma, “paguan” edhe Tottenham…

4 Maj 2021
21:44
Telesport

José Mourinho do të fitojë te Roma 7 milion euro plus bonuse për 3 vjet.

Tottenham do të mbulojë diferencën e pagave gjatë vitit të parë, duke i dhënë 9 milion Special One për një vit.

Pastaj ka shpërblime të lidhura me objektivat, angazhimi u lehtësua gjithashtu nga Dekreti i Rritjes nw Itali, që të lejon te mos paguash taksat.

Në merkato do të jetë gjueti për portierin, sulmuesin dhe mbrojtësin qendror, sipas “Sky Sport”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit