Zidane dhe Reali pranojnë vendimin e Bale, Marca zbulon lajmin

Real Madrid

Zidane dhe Reali pranojnë vendimin e Bale, Marca zbulon lajmin

16 Maj 2019
12:42
Eraldo Harlicaj
16 Maj 2019
12:42
Eraldo Harlicaj

Lajme të tjera

Nuk ka postime të tjera

Lajmet e fundit

Nuk ka postime të tjera