Zidane pranon faktet dhe tregohet zotëri karshi Manchester City!

7 Gusht 2020
23:38
Telesport

Zinedine Zidane, trajneri i Real Madrid, foli para UEFA-s pas eleminimit ndaj Manchester Cityt:

“Kur humbet nuk mund të jesh i lumtur. Në të njëjtën kohë ne jemi krenarë për atë që kemi bërë. Duhet të urojmë kundërshtarët tanë, të cilët luajtën shumë mirë. i humbëm të dyja ndeshjet. 95% e asaj që bënë lojtarët këtë vit ishte spektakolare, duhet të mbajmë kokën lart, nota e fundit e sezonit tonë është pozitive pavarësisht këtij rezultati. Ne duhet të jemi të lumtur”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit