ZYRTARE: Dikur shkëlqeu te Roma, Strootman kthehet në Serie A

14 Janar 2021
17:36
Telesport

Përmes faqes zyrtare të klubit, Genoa njoftoi mbërritjen e Kevin Strootman në merkaton e janarit, i thirrur për të ndihmuar Ballardinin të sigurojë mbijetesën në Serie A.

Ish-futbollisti i Romës dhe aktualisht te Marseille mbërrin në formën e huazimit deri në të fund të sezonit.

“Genoa Cfc njofton se ka fituar të drejtën e përkohshme sportive të shërbimebe të Kevin Strootman nga Olympique de Marseille

Lojtari tashmë ka zhvilluar seancën e tij të parë stërvitore me shokët e tij të rinj”.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit