ZYRTARE: Konfirmohet një tjetër largim nga Milani!

13 Janar 2020
20:38

Konfirmohet zyrtarisht edhe largimi i tretë nga Milani këtë merkato. Pepe Reina është zyrtarizuar si lojtari më i ri i Aston Villas. Portieri spanjoll është huazuar deri në fund të sezonit te klubi nga “Villa Park”. Kështu, pas Borinit dhe Caldaras, Reina bëhet i treti lojtar i larguar nga Milani këtë merkato.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit