3 minuta zjarr te PSG! Neymar-Icardi-Mbappe tërbohen me gola (VIDEO)

22 Janar 2021
22:34
Telesport

Kanë mjaftuar 3 minuta në pjesën e dytë në harkun e të cilave treshja e sulmit Neymar, Icardi dhe Mbappe të shënojnë ndaj Montpellier, që prej pjesës së parë luan me dhjetë futbollistë.

Fillimisht ishte Mbappe që dha asist për Neymar, më pas Icardi në qendër të zonës gjeti golin dhe e mbylli Mbappe këto 180 sekonda duke çuar shifrat në 4-0.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit