Europa League

Rangers i Grezdës eliminohet, Giroud shmang humbjen e Chelsea-t

Ndeshjet e fundit të fazës së grupeve të Europa League kanë qartësuar se kush do të vazhdojë më tej dhe kush do...

Champions League

Shpërthen ylli i Real Madrid: Çfarë doni, bij k******

Foto e mbrëmjes së djeshme ishte kur Isco hapi duart drejt tifozëve të Santiago Bernabeu-t, duke u kërkuar llogari tifozëve për ofendimet...

Kombëtarja

Dy talente shqiptare shpallen kampionë dimri në Kroaci

Arbër Mehmetllari dhe Enis Çokaj, dy futbollistët shqiptarë të lindur në vitin 2000, janë kurorëzuar kampionë dimri U-19 në Kroaci, një nga...

Lajmet KryesoreMë shumë nga Lajmet Kryesore

Lamtumirë kohës shtesë dhe rivënieve anësore, Lineker ndryshon futbollin

Të luash është bukur. Sigurisht, ndonjëherë ka disa rregulla që duhen eliminuar. Shumë qendërsulmues,...

PSV do yllin e Bayern që në janar

PSV Eindhoven kërkon të blejë Arjen Robben që në merkaton e janarit. Sulmuesi anësor...

Pires zbulon sekretin e Emery: Është i çmendur

Robert Pires e njeh shumë Arsenal-in. Ai ka kaluar sezone fantastike me “Topçinjtë” dhe...

Ish-trajneri i Liverpool: Hazard është më i mirë se Salah

Graeme Souness, ish-futbollist dhe trajner i Liverpool, ka dhënë një intervistë interesante për “Daily...

FutbollMë shumë nga Futboll

Lamtumirë kohës shtesë dhe rivënieve anësore, Lineker ndryshon futbollin

Të luash është bukur. Sigurisht, ndonjëherë ka disa rregulla që duhen eliminuar. Shumë qendërsulmues,...

PSV do yllin e Bayern që në janar

PSV Eindhoven kërkon të blejë Arjen Robben që në merkaton e janarit. Sulmuesi anësor...

Pires zbulon sekretin e Emery: Është i çmendur

Robert Pires e njeh shumë Arsenal-in. Ai ka kaluar sezone fantastike me “Topçinjtë” dhe...

Ish-trajneri i Liverpool: Hazard është më i mirë se Salah

Graeme Souness, ish-futbollist dhe trajner i Liverpool, ka dhënë një intervistë interesante për “Daily...

Lajme te tjeraMë shumë nga Lajme te tjera

Toronto fiton duelin e ekipeve kryesuese, turpëron kampionët e Golden State

Toronto fitoi 113-93 ndaj Golden State në fushën e këtij të fundit, sfidë që...

McLaren bëhet me dy rrota, debuton edhe në garat e çiklizmit

E ardhmja e McLaren nuk janë vetëm garat me makina në Formula 1, por...

Mungojnë sportistët dhe duelet “vip”, anullohet eventi UFC-233

UFC nuk ka mundur të organizojë të paktën një duel të rëndësishëm për titullin...

Derbi i LA edhe në merkato, Clippers rivalizojnë Lakers për dy yjet e NBA-së

Merkato e verës së ardhshme në NBA pritet të jetë shumë e “nxehtë”, pasi...

Më shumë lajme

Më shumë lajme

Facebook

Instagram

Please enter an Access Token on the Instagram Feed plugin Settings page.