Euro 2024

Euro 2024

Euro 2024

18 orë më parë

Spalletti i befason të gjithë: edhe lojtari i skualifikuar në garë për Euro 2024
Euro 2024

2 ditë më parë

“Ai është Iniesta ynë”; Zola shenjtëron mesfushorin zikaltër si “trurin” e kombëtares së Italisë
Euro 2024

3 ditë më parë

David Alaba në Europian jo në fushë por si ndihmës-trajner, përfshihet në stafin e kombëtares
Euro 2024

3 ditë më parë

Deschamps zbulon listën paraprake të Francës që do të luajë në Euro 2024, disa surpriza
Euro 2024

3 ditë më parë

Ramadani bën deklaratën shokuese: Isha vërtet shumë sëmurë, rrezikova të vdisja
Euro 2024

3 ditë më parë

“Bellingham është i jashtëzakonshëm dhe po menaxhon gjithçka mirë pavarësisht moshës”
Euro 2024

3 ditë më parë

Gatti dhe shalli kundër Interit, tërbohet Materazzi: Më mirë një vit si luan se 100 vite si mace…
Euro 2024

4 ditë më parë

Chiellini: “Një lojtar do të bëjë diferencën për Italinë në Europian”
Euro 2024

4 ditë më parë

Nagelsmann zbulon listën e Gjermanisë, ja 26 lojtarët që do të marrë me vete në “Euro 2024”
Euro 2024

5 ditë më parë

Frakturë në këmbë, Italia humbet një nga yjet e mesfushës para Europianit
Bundesliga

5 ditë më parë

E BUJSHME nga Gjermania. Finalisti i Champions-it dhe senatori i Bayernit mbeten jashtë “Euro 2024”
Euro 2024

1 javë më parë

Spalletti e pranon hapur: Italia nuk është ende gati për të rivalizuar kombëtaret e mëdha
Euro 2024

2 javë më parë

“Janë shumë të fortë”, Guardiola zgjedh fituesit e Euro 2024: Kanë gjithçka
Euro 2024

2 javë më parë

Buffon: Jam ende në pikëpyetje për të ardhmen time. Dua një rol operacional, jo pasiv…
Euro 2024

2 javë më parë

UEFA zyrtarizon ndryshimin e madh për Euro 2024! Tani Sylvinho ka më pak “dhimbje koke”
Euro 2024

3 javë më parë

Befason Sylvinho, del kundër ndryshimit të rregullit që ndihmon kombëtaret