Bundesliga

Bundesliga

Bayern Munich

2 orë më parë

Bayern nxjerr në shitje mesfushorin francez, PSG gati të paguajë 50mln euro për të marrë
Borussia Dortmund

4 orë më parë

Fullkrug, gol çdo 58 minuta me Gjermaninë. Modesti që pranon stolin dhe shpëton nderin e Nagelsmann
Bayern Munich

5 orë më parë

Bayern bën pazar në Premier League, kërkon t’i rrëmbejë mesfushorin portugez Manchester City
Bundesliga

6 orë më parë

Kane: Ndihem më shumë se një sulmues. Për Pochettino isha ‘9’, me Mourinho kisha më shumë liri
Bayern Munich

2 ditë më parë

Bayern Munich e ka seriozisht, ylli i Inter-it është i tunduar
Bayern Munich

2 ditë më parë

Ylli i Bayern-it drejt largimit, pesë skuadra nisin garën
Bayern Munich

3 ditë më parë

Bayern fiton garën me Chelsea, sjell në Bundesliga yllin e Premier League
Bundesliga

3 ditë më parë

Calhanoglu përfundon në “radarët” e Bayern Munich, ai mund të jetë gurthemeli i rilindjes bavareze
Bayern Munich

5 ditë më parë

Për Nagelsmann ishte lojtari i ëndrrave, Bayern vihet në lëvizje për yllin e Serisë A
Borussia Dortmund

1 javë më parë

Juventus dhe Borussia përgatiten për shkëmbim lojtarësh, te bardhezinjtë vjen zbulimi i sezonit
Bundesliga

1 javë më parë

Federico Chiesa përfundon në krye të listës së dëshirave të Bayern Munich
Bayern Munich

1 javë më parë

Bayern rinovon kontratën me mesfushorin që humbi Europianin e shtëpisë për shkak të infeksionit
Bundesliga

2 javë më parë

Mbyllet një epokë, Mats Hummels largohet pas 13 vitesh nga Borussia Dortumnd
Bundesliga

2 javë më parë

Bayer Leverkusen zyrtarizon blerjen e parë, kampionët përforcohen me yllin e Girona
Bundesliga

2 javë më parë

Pse Borussia Dortmund ndryshoi dhe zgjodhi “revolucion” te stoli! Një nga arsyet
Borussia Dortmund

2 javë më parë

Shtanget Borussia Dortmund, Terzic merr vendimin e papritur