Kombetaret

Kombetaret

Futboll bota

2 javë më parë

Zyrtare: Kampioni i botës njofton lamtumirën nga kombëtarja pas ndeshjeve të Copa America
Futboll bota

2 javë më parë

“I kemi të gjithë kundër”, akuza e Vinicius: Mund të bëjmë vetëm një gjë
Euro 2024

2 javë më parë

Materazzi paralajmëron Italinë: “Ky është gabimi që nuk duhet të bëjmë ndaj Zvicrës”
Futboll bota

2 javë më parë

Darwin Nunez një hap larg historisë, rekordi 97-vjeçar mund të thyhet
Euro 2024

2 javë më parë

Ylli i Gjeorgjisë arrin marrëveshjen me klubin e Champions League
Euro 2024

3 javë më parë

“Vështirësitë e ekipeve të mëdha në Euro 2024?”, Rooney: Fajin e ka Guardiola
Euro 2024

3 javë më parë

Euro 2024: Zbulohet ekipi i më të mirëve të fazës së grupeve
Euro 2024

3 javë më parë

Anglisë, kandidat surprizë për të zëvendësuar Southgate pas Euro 2024
Euro 2024

3 javë më parë

“Nuk po bën mjaftueshëm”, legjenda e Francës kritikon Mbappe: Na trego që je më i miri
Euro 2024

3 javë më parë

“E kuptoj zemërimin e tifozëve”, Stones: Por kështu nuk është e lehtë
Euro 2024

3 javë më parë

“Italia është e paparashikueshme”, Yakin: Por janë ata që duhet të na kenë frikë
Euro 2024

3 javë më parë

“Nuk kam asnjë sekret”, Fullkrug: Ja si e fitojmë Europianin
Euro 2024

3 javë më parë

Ilicic dhe fraza e Rice: “Ja çfarë më tha në fushë”
Euro 2024

3 javë më parë

Freuler tallet keq me Italinë: “Ne luajtëm në Kupën e Botës…”
Euro 2024

3 javë më parë

“Ishte për të ardhur keq”, Van der Vaart kundër yllit të Holandës: Nuk ka pasion
Euro 2024

3 javë më parë

Të gjithë të çmendur pas yllit të Spanjës, klauzola 60 milionëshe vlen deri më 15 korrik