La Liga

La Liga

Barcelona

20 orë më parë

Zgjedhje surprizë nga Barça, pasardhësi i Xavi-t vjen nga skuadra e femrave
Barcelona

21 orë më parë

Barcelona, caktohet data që do të vendosë fatin e Xavi-t
Barcelona

22 orë më parë

Kaos te Barcelona, ylli i skuadrës sherr me vëllanë e Xavi-t
La Liga

2 ditë më parë

Real planifikon të ardhmen, ylli i radhës mund të vijë nga Premier League
Barcelona

2 ditë më parë

“Situata e Xavi-t?”, Luis Enrique: Nuk flas dot, jam i fiksuar vetëm me një gjë
Argëtim

2 ditë më parë

Endrick, e dashura flet për herë të parë për kushtet e ‘kontratës së lidhjes’ me yllin e ri
Barcelona

2 ditë më parë

Peceta që ndryshoi jetën e Lionel Messi-t shitet për një shumë të çmendur në ankand
Futboll bota

2 ditë më parë

Ancelotti, vlerësim maksimal për Villarrealin: Sprova gjenerale për finalen e Champions League
Barcelona

2 ditë më parë

Lewandowski dhe katër yje të Barçës ndihen të keqtrajtuar nga Xavi
Barcelona

2 ditë më parë

Xavi përgënjeshtron mediat për shkarkimin: Kam besimin e presidentit, asgjë nuk ka ndryshuar
Futboll bota

2 ditë më parë

Arda Güler tregon se çfarë ka mësuar më shumë te Real Madridi: Është diçka, që e kam parë për herë të parë këtu…
Futboll bota

2 ditë më parë

Agjenti i Modric “vulos” të ardhmen e 39-vjeçarit kroat: Më shumë gjasa Luka do të….
Barcelona

2 ditë më parë

Xavi, mes hutimit dhe zhgënjimit nga lajmet për shkarkimin e tij të pritshëm: Unë nuk di asgjë…
Barcelona

3 ditë më parë

LAJMI I FUNDIT | Laporta-Xevi, dalin prapaskenat e para! Presidenti priste sjellje ndryshe nga trajneri, kurse ai…
Barcelona

3 ditë më parë

Barça, zbulohet lista me 3 emra për pasardhësin e Xavi-t
La Liga

3 ditë më parë

Kylian Mbappe i vendos vetes 2 objektiva për të arritur te Real Madrid