Premier League

Premier League

Arsenal

8 orë më parë

Arsenal i ofron heroit të Spanjës kontratën e jetës, gati transferimi në Premier League
Arsenal

10 orë më parë

Ekipet e Premier duan në huazim talentin portugez, Atletico kërkon ta shesë përgjithnjë
Manchester United

1 ditë më parë

Zyrtare!!! Manchester United siguron talentin holandez që shkëlqeu në Serie A
Premier League

1 ditë më parë

Manchester City humbet yllin e ekipit, transferimi i tij afron
Futboll bota

1 ditë më parë

Banda shqiptare i hyri në dhomën e gjumit Sterling, i vodhi orët Rolex me vlerë 300.000 £
Futboll bota

2 ditë më parë

Man City, kthesa e papritur! Julian Alvarez ka kërkuar largim. Një shans i madh për PSG dhe dy angleze
La Liga

3 ditë më parë

“Çdo ditë i them të vijë të luaj me Real Madrid, në Manchester nuk ka asnjë ditë me diell”
Manchester United

3 ditë më parë

Nga Europiani në Manchester, sulmuesi holandez kryen vizitat mjekësore te “djajtë e kuq”
Futboll bota

3 ditë më parë

Pas fërkimeve sezonin e shkuar, pajtohen Sancho dhe Ten Hag?!
Manchester United

4 ditë më parë

Ten Hag: Te Manchester United për të fituar trofe, morëm dy radhazi pas 6 vitesh heshtje
Futboll bota

6 ditë më parë

Maresca: E di se duhet të fitoj te Chelsea. E vështirë, por do ta shijojmë udhëtimin
Manchester United

6 ditë më parë

Manchester United largon thuajse falas mesfushorin holandez, synon mbrojtësin anglez të Chelsea
Arsenal

6 ditë më parë

Shkëlqeu me kombëtaren, mbrojtësi turk përfundon në shënjestrën e Juventus, Arsenal e Liverpool
Futboll bota

7 ditë më parë

Manchester United “hap thesin”: Pas Zirkzee dhe De Ligt ofron gati 100 mln euro për dy objektiva të tjerë
Chelsea

1 javë më parë

“E di se duhet të fitoj te Chelsea për të mbijetuar, do të jetë rrugëtim i vështirë që do ta shijojmë”
Liverpool

1 javë më parë

175 milionë euro, gjigantët e Premier League refuzojnë ofertën e çmendur