7-vjetori i martesës me Icardi, Wanda Nara shfaqet më “hot” se kurrë

8 Qershor 2021
9:50
Alfred Lleshi

Wanda Nara, teksa po kalon pushimet me burrin e saj, nuk i harron fansat. Në fakt, bukuroshja argjentinase po publikon shumë fotografi këto ditë relaksuese në Tanzani; jo vetëm të peizazheve të bukura afrikane, ose të kafshëve që hasen në safari, por edhe shumë foto me “pullë të kuqe” që, siç ndodh shpesh, marrin pëlqimin e ndjekësve të saj në rrjetet sociale (sidomos meshkuj).

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Dhe në ditën e përvjetorit të shtatë të martesës me Mauro Icardi (të dy u martuan më 27 maj, por më 7 qershor 2014 zhvilluan një dasmë të madhe në Buenos Aires) ajo postoi në Instagram një foto me burrin e saj, që u pëlqye pa fund në vetëm disa minuta. Postimi i Wanda gjithashtu mori shumë komente nga gati 8 milionë fansat e saj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Wanda nara (@wanda_icardi)

Lajme të tjera

Lajmet e fundit