Barcelona dhe City sfidohen  për yllin e ri të Ajax-it

23 Tetor 2021
17:37
Denis Hakanaj

Sezoni i Antony, sulmues krahu i Ajax-it, ka nisur në mënyrën më të mir ëtë mundshme.

Nëntë ndeshje mes kampionatit dhe kupave, tre gola dhe dy asiste për lojtarin e datëlindjes 2000.

Këto paraqitje kanë tërhequr vëmendjen e klubeve të mëdha europiane.

Sipas El Nacional, Manchester City është gati të sfidojë Barcelona-n, klub që e ndjek prej kohësh brazilianit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit