Bayern “shtyp” Leverkusen në 7 minuta me Kimmich dhe Choupo-Moting (Video)

20 Prill 2021
21:28
Denis Hakanaj

Bayern Munich-Bayer Leverkusen, ndeshje e vlefshme për javën e 30-të të Bundesliga-s, është mbyllur 2-0 në avantazh të bavarezëve.

Kampionët në fuqi të Gjermanisë kanë shënuar dy gola të shpejtë në minutat e para të ndeshjes.

Choupo-Moting ka zhbllokuar ndeshjen në minutën e shtatë dhe Kimmich ka dyfishuar avantazhin e vendasve në të 14-ën.

 

 

Lajme të tjera

Lajmet e fundit