Befasi te Barcelona, zbulohet pasardhësi i Koeman

12 Maj 2021
20:41
Denis Hakanaj

Një lajm që mund të shkaktojë tronditje në futbollin spanjoll.

Sipas portalit iberik Agencia Neës, eksperienca e Ronald Koeman në drejtim të Barcelona-s do të përfundojë dhe në vend të tij do të merret Ralf Rangnick.

Ish-trajneri i Leipzig, më pas përgjegjësi i sportit dhe zhvillimit të futbollit i grupit Red Bull, është i lirë të ndërmarrë një aventurë të re.

Kujtojmë se gjermani ka qenë shumë afër Milan-it verën e kaluar, por operacioni ka dështuar në momentin e fundit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit