BENZEMAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! Oblak kryen dy mrekulli, por e treta e vërteta… Reali barazon në fund (VIDEO)

7 Mars 2021
18:07
Telesport

Karim Benzema!!! Eshtë gjithmonë ai heroi i Real Madridit dhe edhe sot në derbi ndaj Atletico gjen golin që vlen shumë, pasi dy herë brenda një aksioni Oblak i tha jo me dy mrekulli…

Por, francezi nuk hoqi dorë dhe më në fund, një minutë përpara fundit të kohës së rregullt, gjeti rrjetën e barazimit.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit