Broja s’ka ndërmend të ndalet, Premier League ka një yll të ri (Video)

23 Tetor 2021
17:19
Denis Hakanaj

Përsëri Broja.

Sulmuesi shqiptar ka realizuar dy gola në dy ndeshjet e tij të para si titullar në Premier League, kampionati më i fortë në botë.

Pas golit të shënuar një javë më parë kundër Leeds, 20-vjeçari ka shënuar edhe sot kundër Burnley.

Broja ka finalizuar në mënyrë e duhur një kundërsulm të Shenjtorëve dhe ka festuar duke bërë gjestin e shqiponjës.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit