Bukuroshja italiane pranon publikisht se do të kishte flirtuar me Mourinhon…

16 Shtator 2021
12:40
Alfred Lleshi

“Tale e quale show” është gati të fillojë përsëri. Tani në sezonin e tij të 11-të, sepse është bërë një element kryesor i orareve të Rai 1. Carlo Conti do ta drejtojë atë nga studiot “Fabrizio Frizzi” në Romë, duke filluar nga ora 21:25. I pari nga 8 episodet e planifikuara nga programi do të transmetohet të premten e 17 shtatorit dhe midis konkurrentëve dallohet emri i Alba Parietti, shumë e bukur dhe “vullkanike” (e cila po argëtohet në faqen e saj në Instagram, duke luajtur me fansat).

Për të bërë xhiron e internetit në këto orë është një intervistë, në të cilën, përveçse flet për jetën e saj dhe pjesëmarrjen në program, ajo tregon edhe një anekdotë për Jose Mourinho. Alba Parietti pyetet se cili, gjatë karrierës dhe famës së saj shumëvjeçare, do të ishte flirti që mund ta shijonte më shumë. “Showgirl” e talentuar përgjigjet kështu: “Flirt midis meje dhe Josè Mourinho? Do ta kisha firmosur direkt!” Me pak fjalë, vlerësimet për trajnerin aktual të Romës vijnë jo vetëm nga tifozët verdhekuq, tejet entuziastë për fillimin e sezonit, por edhe nga një grua shumë e bukur.

Lajme të tjera

Lajmet e fundit