Barcelona

Barcelona

Barcelona

21 orë më parë

Zgjedhje surprizë nga Barça, pasardhësi i Xavi-t vjen nga skuadra e femrave
Barcelona

22 orë më parë

Barcelona, caktohet data që do të vendosë fatin e Xavi-t
Barcelona

23 orë më parë

Kaos te Barcelona, ylli i skuadrës sherr me vëllanë e Xavi-t
Barcelona

2 ditë më parë

“Situata e Xavi-t?”, Luis Enrique: Nuk flas dot, jam i fiksuar vetëm me një gjë
Barcelona

2 ditë më parë

Peceta që ndryshoi jetën e Lionel Messi-t shitet për një shumë të çmendur në ankand
Barcelona

2 ditë më parë

Lewandowski dhe katër yje të Barçës ndihen të keqtrajtuar nga Xavi
Barcelona

2 ditë më parë

Xavi përgënjeshtron mediat për shkarkimin: Kam besimin e presidentit, asgjë nuk ka ndryshuar
Barcelona

2 ditë më parë

Xavi, mes hutimit dhe zhgënjimit nga lajmet për shkarkimin e tij të pritshëm: Unë nuk di asgjë…
Barcelona

3 ditë më parë

LAJMI I FUNDIT | Laporta-Xevi, dalin prapaskenat e para! Presidenti priste sjellje ndryshe nga trajneri, kurse ai…
Barcelona

3 ditë më parë

Barça, zbulohet lista me 3 emra për pasardhësin e Xavi-t
Barcelona

4 ditë më parë

E BUJSHME NGA SPANJA! “Drejtuesit nuk e duan Xavin”
Barcelona

4 ditë më parë

Topi i Artë, tjetër befasi për Lewandowsk-in: “Ja pse nuk mund t’ia japim çmimin”
Barcelona

4 ditë më parë

“Drejtuesit nuk e duan Xavi-n”, kaos te Barça: Qëndori vetëm për një arsye
Barcelona

4 ditë më parë

Xavi i fiksuar pas yllit të rivalëve, i kërkon Barçës ta marrë këtë verë
Barcelona

4 ditë më parë

Xavi: Polemika të pakuptimta, Vitor Roque nuk pritej të vinte në janar
Barcelona

4 ditë më parë

Xavi i kërkon klubit të konfirmojë dy lojtarë: Ata na kanë ndihmuar shumë këtë sezon