Bayern Munich

Bayern Munich

Bayern Munich

3 ditë më parë

Bayern gati 45 milionë euro për fiksimin e vjetër, Vincent Kompany jep miratimin për transferimin
Bayern Munich

4 ditë më parë

Bayern nis spastrimet, gjashtë yje bëjnë gati valixhet
Bayern Munich

6 ditë më parë

Kompany këmbëngul për të mbajtur yllin e Bayern, takon vetë lojtarin për ta bindur
Barcelona

6 ditë më parë

Barça dorëzohet, Bayern-it i hapet rruga për yllin e PSG-së
Bayern Munich

1 javë më parë

Real presion Bayern për të ulur pretendimet për yllin kanadez, gati të presë një vit për të marrë falas si Mbappe
Bayern Munich

1 javë më parë

Bayern e Borussia sfidë për holandezin në pronësi të Chelsea, u shpall nënkampion Europe me verdhezinjtë
Bayern Munich

1 javë më parë

Bayern nis të kompletojë skuadrën, përforcimi i parë për trajnerin e ri vjen nga Premier League
Arsenal

2 javë më parë

Havertz krahason veten me Kane dhe Haaland: “Bëjmë të njëjtën gjë”
Bayern Munich

2 javë më parë

“E treta e vërteta” për mesfushorin portugez, Bayern hedh sërish grepat për fiksimin e vjetër
Bayern Munich

2 javë më parë

Ja si dy drejtuesit e Bayern Munich penguan rikthimin e Hansi Flick! Trajneri i irrituar, shkoi direkt të fliste me Barcelonën
Bayern Munich

2 javë më parë

Bayern Munich shpjegon arsyen pse u zgjodh Kompany! Krahas tij do të punojë inovatori i klubit gjerman
Bayern Munich

2 javë më parë

“Trajneri i ri?”, Rummenigge: E zgjodhëm me ndihmën e Guardiola-s
Bayern Munich

2 javë më parë

Bayern Munich do talentin shqiptar dhe 50 milionësh e La Liga-s
Bayern Munich

2 javë më parë

Harry Kane shpallet Këpuca e Artë e sezonit! Ja renditja e “top 5”
Bayern Munich

3 javë më parë

“Ka një marrëveshje me klubin”, në Gjermani zbulojnë trajnerin e ri të United
Bayern Munich

3 javë më parë

100 milionë euro, Bayern ka gati ofertën e çmendur për yllin e Real Madrid