Inter

Inter

Inter

4 orë më parë

Inzaghi-Inter, nuk ka ende akord rinovimi por…
Inter

3 ditë më parë

Milan, asist për Inter-in në derbin e merkatos: vlen 30 milionë
Euro 2024

5 ditë më parë

Asllani: Patjetër do të qëndroj tek Interi, mezi po e pres përballjen me Italinë në Europian
Futboll bota

6 ditë më parë

Inter dhe Inzaghi deri më 2037, çfarë fshihet pas shakasë së ëmbël të agjentit të trajnerit
Futboll bota

6 ditë më parë

Marotta nis punën si president i Interit, zbardhet axhenda e tij e rinovimeve dhe…
Euro 2024

7 ditë më parë

Barella shqetëson kombëtaren axurre, “Euro 2024” në rrezik për mesfushorin e Interit
Futboll bota

7 ditë më parë

Inzaghi takohet me Interin për rinovimin, shifrat dhe kohëzgjatja e kontratës së re
Futboll bota

7 ditë më parë

Calhanoglu “bekon” Marotta si president: Jemi të lumtur, ai ka bërë gjëra të mëdha për Interin
Futboll bota

7 ditë më parë

Facchetti: Marotta është zgjedhja perfekte si president, ka tipare të përbashkëta me babain tim
Futboll bota

1 javë më parë

Shtanget Inter-it, Ancelotti prish planet e Marotta-s
Inter

1 javë më parë

Tifozë e Juves e tallin, Sneijder i tërbon me një gjest të vetëm
Inter

1 javë më parë

“Jemi një klub model në Europë”, Commisso thumbon Inter-in dhe Juven: Të tjerët nuk i respektojnë rregullat
Inter

1 javë më parë

“I lumtur për Maortta-n”, Inzaghi: Një ditë tjetër e rëndësishme e pret Inter-in
Euro 2024

1 javë më parë

“Ndihem më i forti i Europës”, Calhanoglu: Italia? Test i bukur
Futboll bota

1 javë më parë

Interi kalon në duart e Oaktree, zgjidhet presidenti i ri. Marotta në vendin e Zhang
Futboll bota

1 javë më parë

Interi, epoka e Oaktree fillon nga asambleja dhe bordi i ri i drejtorëve. Presidenti i ri do të jetë italian