Juventus

Juventus

Juventus

3 ditë më parë

Giuntoli kthen përmbys Juventus-in: 65 milionë euro dhe lamtumirë e trefishtë
Juventus

4 ditë më parë

Sulmues 60 milionësh për Juventus: shkon falas në Torino
Juventus

4 ditë më parë

Dëmtimi i Milik ndryshon planet e Juves, planifikohet lëvizja e bujshme për sulmin
Champions League

4 ditë më parë

Lippi: “Ja pse Champions-i me Juven ka qenë më e bukur se Kupa e Botës me Italinë”
Euro 2024

5 ditë më parë

U dëmtua gjatë miqësores, Milik duhet t’i nënshtrohet operacionit. Lamtumirë Europianit
Futboll bota

5 ditë më parë

Vieri paralajmëron Thiago Motta: Nëse humb 5 ndeshje te Bologna, askush nuk të thotë asgjë. Je Juve nuk është kështu…
Futboll bota

5 ditë më parë

Probleme për Juventus-in, oferta e Liverpool-it mund të prishë planet e Giuntoli-t
Juventus

6 ditë më parë

I ka thënë “po” Juventus-it: super goditje nga Premier me shkëmbim
Futboll bota

6 ditë më parë

Juventus-Atalanta, intensifikohen negociatat për Koopmeiners. 40 milionë euro, plus Huijsen
Futboll bota

6 ditë më parë

Chiesa mund të largohet nga Juve, hapet “ankandi” për të mes dy klubeve të tjera të Serie A
Juventus

6 ditë më parë

“Juventus-i kubi më i madh në Itali”, Vlahovic: Ja çfarë duam të bëjmë sezonin e ardhshëm
Juventus

7 ditë më parë

Juventus kërkon talentin 20-vjeçar në pronësi të City, të gatshëm ta marrin edhe në huazim
Futboll bota

7 ditë më parë

Bremer karikon Juventusin: Jemi në rrugën e duhur, dua të shkruaj historinë e këtij klubi
Futboll bota

1 javë më parë

“E tallte gjithmonë”, ylli i Juventus zbulon prapaskenën me CR7
Inter

1 javë më parë

Tifozë e Juves e tallin, Sneijder i tërbon me një gjest të vetëm
Inter

1 javë më parë

“Jemi një klub model në Europë”, Commisso thumbon Inter-in dhe Juven: Të tjerët nuk i respektojnë rregullat