Barcelona

Barcelona

Barcelona

9 orë më parë

Barcelona merr ofertën surprizë nga klubi i Premier League
Barcelona

3 ditë më parë

Guardiola: Dera e Barcelonës e mbyllur për mua, jemi rritur tashmë. Flick? Jepini kohë…
Barcelona

3 ditë më parë

“Bernardo Silva te Barcelona? Nuk ka asnjë negociatë për këtë. Cancelos i duhet një marrëveshje”
Barcelona

3 ditë më parë

Trajneri Hansi Flick vë veton, nuk lejon largimin e mesfushorit nga Barcelona
Barcelona

3 ditë më parë

Koundé vetëshpallet lider te Barcelona: Puna dhe disiplina në futboll janë mbi talentin
Barcelona

3 ditë më parë

Portugezi nuk heq dorë nga ëndrra e tij për të luajtur sërish me skuadrën e zemrës
Barcelona

3 ditë më parë

LaLiga zyrtarizon datat e startit të sezonit 2024-25! Presidenti Tebas jep lajmin e madh për tifozët e Barcelonas
Barcelona

4 ditë më parë

Barcelona do yllin e Premier League, por kërkesa është e frikshme
Barcelona

4 ditë më parë

“Do të përdorin Reus për ta bindur”, zbulohet prapaskena e bujshme për Lewandowski-n
Arsenal

4 ditë më parë

Arsenal, zbulohet oferta e parë për dështimin e Barcelona-s
Barcelona

4 ditë më parë

Sneijder kritikon yllin e Barcelona-s: “Nuk ka pasur vazhdimësi në vitet e fundit”
Barcelona

5 ditë më parë

Gundogan zbulon të ardhmen: Dua të bëhem trajner, Xabi Alonso vëzhgonte çdo detaj të stërvitjes së Pep
Barcelona

5 ditë më parë

MSN tek Inter Miami? Messi: Nuk është e mundur, Neymar do të qëndrojë tek Al Hilal
Barcelona

6 ditë më parë

Barcelona sfidon Real Madrid për zbulimin 130 milionësh
Barcelona

6 ditë më parë

Messi “hap barkun”: Te Barcelona u bëra për psikolog, ja skuadra më e mirë në botë për momentin
Barcelona

6 ditë më parë

Laporta konfirmon: Flick më ka kërkuar që ata të dy të vazhdojnë të luajnë me ne