Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

6 ditë më parë

Dortmundi mesazh Manchester United për Sancho, e ardhmja e sulmuesit në udhëkryq
Borussia Dortmund

1 javë më parë

“Dortmundi fiton 3-1!” Denisi vuan pasojat e parashikimit, Antoni tradhton Milanin me Real Madridin
Bayern Munich

1 javë më parë

Bayern e Borussia sfidë për holandezin në pronësi të Chelsea, u shpall nënkampion Europe me verdhezinjtë
Borussia Dortmund

1 javë më parë

“Shpresoj që ai të qëndrojë me ne, ka marrë dhe ka sjellë shumë gëzim nga ky ekip”
Borussia Dortmund

2 javë më parë

“Bëmë një idiotësi”, Fullkrug zbulon gabimin e madh të Dortmund-it: Ja çfarë duhej të kishim bërë
Borussia Dortmund

2 javë më parë

Mourinho dhe përqafimi i gjatë pas finales së Champions-it: fotografia bën xhiron e internetit
Borussia Dortmund

2 javë më parë

Real kthehet në majë të Europës, Carvajal-Vinicius shuajnë ëndrrën e Dortmund (Video)
Borussia Dortmund

2 javë më parë

CHAMPIONS: Carvajal zhbllokon finalen, Real në avantazh (Video)
Borussia Dortmund

2 javë më parë

U fut në fushë dhe festoi si CR7, tifozi fiton 300.000 £
Borussia Dortmund

2 javë më parë

CHAMPIONS: Kobel i mohon golin Kroos me një pritje madhështore (Video)
Borussia Dortmund

2 javë më parë

Selfie me Vinicius dhe një festim si CR7, ja çfarë ndodhi me tre tifozët që u futën në fushë
Borussia Dortmund

2 javë më parë

CHAMPIONS: E pabesueshme çfarë humb Adeyemi, shpëton Real-i (Video)
Borussia Dortmund

2 javë më parë

Dortmund-Real ndërpritet pas 20 sekondash, nis me një të papritur finalja e madhe (Video)
Borussia Dortmund

2 javë më parë

E papritur te Real Madrid, Los Blancos marrin lajmin e madh pak para finales
Borussia Dortmund

2 javë më parë

Dortmund-Real, 5 gjëra që duhen pasur parasysh për finalen e Champions League
Borussia Dortmund

2 javë më parë

BVB-Real Madrid, nuk ka krahasim nga pikëpamja ekonomike. Diferencë e madhe mes dy finalistëve të Champions-it