Futboll bota

Futboll bota

Inter

3 orë më parë

Inzaghi-Inter, nuk ka ende akord rinovimi por…
Futboll bota

4 orë më parë

ZYRTARE | Gennaro Gattuso kthehet në stol! Vendim i papritur dhe befasues
Futboll bota

5 orë më parë

Shakohoxha ‘on fire’ në Versus Telesport: Buongiorno i Italisë është lojtar nga Mirdita! (VIDEO)
Futboll bota

6 orë më parë

Leo Messi jep njoftimin që asnjë tifoz nuk e priste! “Tani kam pak frikë…”
Manchester United

9 orë më parë

Ten Hag dhe vendimi befasues i United. Por diçka do të ndryshojë…
Barcelona

9 orë më parë

Barcelona merr ofertën surprizë nga klubi i Premier League
Euro 2024

2 ditë më parë

E pabesueshme te Polonia! Dëmtohen dy yjet e kombëtares pak ditë nga starti i Euro 2024
Seria A

2 ditë më parë

Theo Hernandez rikthehet objektiv i ekipit që dikur u interesua!
Futboll bota

2 ditë më parë

Del Piero: “Refuzova dy oferta nga Premier dhe luajta në Serie B me Juventusin”
Futboll bota

2 ditë më parë

Gundogan: “Ta harroni se do fitojmë 4-0 apo 5-0, Euro 2024 konfirmon se…”
Futboll bota

2 ditë më parë

Ditë historike në Spanjë, shkak u bë Vinicius Jr!
Futboll bota

2 ditë më parë

Real Madridi humbet garën për shërbimet e talentit brazilian!
Bundesliga

2 ditë më parë

Bayern Munich do talentin e Chelsea-t po nuk firmosi me Tah!
Futboll bota

2 ditë më parë

Gennaro Gattuso refuzon ofertën e pasur saudite!
Futboll bota

2 ditë më parë

Wijnaldum kundër paragjykimeve: “Arne Slot është në nivelin e Klopp dhe José Mourinhos”
Futboll bota

2 ditë më parë

Pas vetëm 1 viti në Serie A, nuk rinovon me Lazion dhe transferohet në Premier!