La Liga

La Liga

Barcelona

9 orë më parë

Barcelona merr ofertën surprizë nga klubi i Premier League
Futboll bota

2 ditë më parë

Ditë historike në Spanjë, shkak u bë Vinicius Jr!
Futboll bota

2 ditë më parë

Real Madridi humbet garën për shërbimet e talentit brazilian!
Futboll bota

2 ditë më parë

Real Madridi përgënjeshtron Ancelottin për Botërorin e Klubeve: Në asnjë moment nuk është vënë në dyshim…
Barcelona

3 ditë më parë

Guardiola: Dera e Barcelonës e mbyllur për mua, jemi rritur tashmë. Flick? Jepini kohë…
Barcelona

3 ditë më parë

“Bernardo Silva te Barcelona? Nuk ka asnjë negociatë për këtë. Cancelos i duhet një marrëveshje”
Barcelona

3 ditë më parë

Trajneri Hansi Flick vë veton, nuk lejon largimin e mesfushorit nga Barcelona
Barcelona

3 ditë më parë

Koundé vetëshpallet lider te Barcelona: Puna dhe disiplina në futboll janë mbi talentin
Futboll bota

3 ditë më parë

Endrick “fluturon ulët”: Ishte çmenduri, në rrjetet sociale nisën të më krahasonin me Pelé…
Futboll bota

3 ditë më parë

Ancelotti hedh bom*ën: Real Madridi dhe klubet e tjera nuk do të luajnë në Botërorin e ri të Klubeve
Barcelona

3 ditë më parë

Portugezi nuk heq dorë nga ëndrra e tij për të luajtur sërish me skuadrën e zemrës
Barcelona

3 ditë më parë

LaLiga zyrtarizon datat e startit të sezonit 2024-25! Presidenti Tebas jep lajmin e madh për tifozët e Barcelonas
La Liga

4 ditë më parë

Mbappe trashëgon dhomën e luksit në Valdebebas, del videoja e pabesueshme
La Liga

4 ditë më parë

Jo vetëm Mbappe, Real bën gati 150 milionë euro për yllin e radhës
Barcelona

4 ditë më parë

Barcelona do yllin e Premier League, por kërkesa është e frikshme
La Liga

4 ditë më parë

Milan dhe Napoli sfidohen për zbulimin e La Liga-s, lojtari: “Po flas me klubet italiane”