Juventus

Juventus

Barcelona

7 orë më parë

Ish-mbrojtësi refuzon rikthimin te Juventus, preferon të luajë sërish me Barcelona
Futboll bota

23 orë më parë

Telenovela Rabiot: Oferta e fundit e Juventusit, por francezi “ka fikur telefonin”
Juventus

2 ditë më parë

Tifozët e Juventus mirëpresin Thiago Motta dhe i japin 3 mesazhe skuadrës bardhezi
Futboll bota

3 ditë më parë

Chiesa rrezikojnë të mbeten jashtë projektit: i kushton 10 milionë euro bruto në vit Juventusit dhe dëshironte rritje rroge!
Futboll bota

3 ditë më parë

E BUJSHME nga Italia: Një shqiptar, zëvendësues i Vlahovic. Juventusi hidhet në sulm për Armando Broja
Futboll bota

3 ditë më parë

Juventusi, nga Rugani te Milik dhe Kostic… Lista e tepricave të Thiago Motta
Futboll bota

4 ditë më parë

Khéphren Thuram “snobon” vëllain zikaltër: Krenar për Juventusin, klubin më të madh në Itali
Futboll bota

4 ditë më parë

Koopmeiners, Todibo dhe Sancho, bardhezinjtë e kanë seriozisht. Ja ngërçet e negociatave
Futboll bota

5 ditë më parë

Juventusi siguron blerjen e katërt: kontrata u depozitua në Ligën e Serie A! Nuk shkon në Olimpiadë
Juventus

5 ditë më parë

Juventus mesazh për Chiesa, i jep ultimatum për të ardhmen dhe i vendos kushte
Arsenal

6 ditë më parë

Shkëlqeu me kombëtaren, mbrojtësi turk përfundon në shënjestrën e Juventus, Arsenal e Liverpool
Juventus

1 javë më parë

Bremer flet për të ardhmen dhe ka një mesazh për tifozët: Po ndihmojmë Juventus të bëhet protagonist
Juventus

1 javë më parë

Alisha Lehmann zbukuron Juven: “Është realizimi i një ëndrre”
Juventus

1 javë më parë

Chiesa drejt largimit, Juventus gjen zëvendësuesin në Premier League
Juventus

1 javë më parë

Juventus nxjerr në shitje Chiesa-s, çmimi i kërkuar çmend tifozët
Juventus

2 javë më parë

Adrien Rabiot drejt Gallatasaraj, turqit ofrojnë pagë të njëjtë me klubet angleze